Hľadáme ďalších skvelých kolegov

V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientské zariadenia v 3 dátových centrách a máme vlastnú optickú sieť, ktorá aktuálne dosahuje viac ako 100 km, ktorú neustále rozširujeme. Náš priemerný dátum narodenia je 21.7.1983 a spája nás nadšenie pre telekomunikačné služby a chuť na whisky Jameson. Tradične pracujeme vo vysokom nasadení, aby sme klientom priniesli kvalitné služby a u kolegov oceňujeme nové nápady a kreativitu. Dobré vzťahy na pracovisku radi podporujeme skvelými VNET akciami, ktoré sú organizované pravidelne aj spontánne.

Máš zmysel pre detail a baví ťa organizovať všetko okolo seba? Nové postupy, nastavovanie a budovanie mechanizmu prepojenia skladu s nákupom sú pre teba výzvou? Máš organizačný talent, rád komunikuješ a zároveň sa nebojíš aj administratívnej práce? Neváhaj, čakáme práve na Teba.
viac

Si zapálený(á) pre marketing a dynamický svet onlinu patrí medzi tvoje vášne? Páčilo by sa ti mať voľnosť pri nastavovaní marketingových stratégií? Rád(a) by si ukázal(a) kam dokáže skvelý marketing posunúť dynamickú telekomunikačnú značku? Tak máme pre teba skvelú kariérnu príležitosť, senior marketingový špecialista spoločnosti VNET.

viac

Si kreatívny a zapálený Python nadšenec a máš chuť sa neustále posúvať ďalej? Máš rád inovatívny prístup a voľnú ruku pri realizácii tvojich nápadov? Neváhaj, pridaj sa k nám.
viac

Si borec v spravovaní systémov Linux/Unix? Rád spoznávaš a skúšaš nové technológie a postupy? Tak máme pre teba skvelú pracovnú ponuku.
viac

Máš ambície vytvárať dlhodobé obchodné partnerstvá s firmami v segmente B2B? Máš chuť sa spolupodieľať na tvorbe obchodnej stratégie spoločnosti a zároveň mať možnosť ovplyvňovať smerovanie firmy v oblasti obchodu? Ak áno, tak neváhaj, máme pre teba skvelú kariérnu príležitosť byť súčasťou našej VNET rodiny, kde sa nudiť nikdy nebudeš.
viac

Ak ťa baví práca v teréne s pestrou paletou aktivít od samotnej prípravy, realizáciu štruktúrovanej kabeláže až po konfiguráciou zariadení, tak máme pre teba skvelú pracovnú ponuku.
viac

Si rád(a) ak je tvoja práca pestrá a rôznorodá? Si komunikatívny(a) a rád ľudom pomáhaš pri riešení úloh? Ak áno tak máme pre teba skvelú pracovnú príležitosť, kde svoje nadšenie pre kontakt s ľuďmi dokonale využiješ.
viac

Ak ťa baví práca v teréne s pestrou paletou aktivít točiacej sa okolo štruktúrovanej kabeláže, tak máme pre teba skvelú príležitosť naučiť sa mnohé veci do života.
viac


Do nášho tímu patríš, keď:


  • máš porozumenie pre nikdy sa nekončiace požiadavky klientov,
  • máš plnú hlavu originálnych nápadov,
  • máš chuť neustále sa niečo nové učiť,
  • si tímový hráč,
  • si posadnutý inováciami a novými technológiami,
  • chceš neustále zlepšovať veci okolo seba,
  • si známy pre svoju precíznosťou a zmysel pre detail


VNET kariéra