Pridaj sa k nám, podporíme tvoj talent VNET - sme zanietení sme detailisti nevzdávame sa kráčame vpred

Sme VNET a už vyše 16 rokov poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia od garantovaného internetového pripojenia, cez cloudové služby, hosting, hlasové riešenia VoIP až po komplexné služby na doma. V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientské zariadenia v 3 dátových centrách. Disponujeme vlastnou optickou sieťou, ktorá dosahuje viac ako 100 km a my ju neustále ďalej rozširujeme.

Našou silnou stránkou je individuálny prístup, dlhoročné skúsenosti a hlavne silný tím ľudí. Tradične pracujeme vo vysokom nasadení a u kolegov oceňujeme nové nápady a kreativitu. Dobré vzťahy na pracovisku radi podporujeme skvelými VNET akciami, ktoré sú organizované pravidelne aj spontánne.


Spoznaj nás

Čo ťa u nás čaká:


 • možnosť pracovať so špičkovými technológiami,
 • skvelý priestor na sebarealizáciu,
 • príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť,
 • kolegovia ťa budú motivovať a inšpirovať,
 • zľavy na celé portfólio produktov spoločnosti
 • oddychová zóna so stolným futbalom
 • skvelé raňajky a zábavné firemné akcie


„Stať sa členom tímu systémových administrátorov vo VNETe je rozhodnutie, ktoré zmení a ovplyvní tvoj životný štýl. Je to výzva a z času na čas aj "slušná jízda". Každý z nás sa postupne profiluje a vyniká v niečom inom. Všetkých nás však spája vášeň pre nové technológie, alternatívne prístupy a originálne riešenia, vďaka ktorým môžeme spolu s našimi klientmi rásť.“
Peter VilhanTím líderDo nášho tímu patríš, keď:


 • máš porozumenie pre nikdy sa nekončiace požiadavky klientov,
 • máš plnú hlavu originálnych nápadov,
 • máš chuť neustále sa niečo nové učiť,
 • si tímový hráč,
 • si posadnutý inováciami a novými technológiami,
 • chceš neustále zlepšovať veci okolo seba,
 • si známy pre svoju precíznosťou a zmysel pre detail

VNET kariéra

Hľadáme do tímu

Si skutočne dobrý v implementácii cloudu na platforme OpenStack? Rád sa neustále posúvaš vpred a skúšaš limity nových technológií? Zaleží ti na tom, aby si mal v prácimaximálnu voľnosť a priestor pre realizáciu inovatívnych nápadov? Si nadšencom virtualizácie? Neváhaj, staň sa súčasťou našej VNET rodiny, v ktorej sa nudiť určite nebudeš...

viac

Máš rád voľnosť, priestor pre realizáciu inovatívnych nápadov, ktoré nás spoločne posunú vpred? Rád spoznávaš a skúšaš nové technológie a postupy? Si možno čerstvý absolvent a/alebo máš málo praktických skúseností a rád by si rozvíjal svoj talent, rozširoval znalosti v oblasti virtualizácie, cloudu alebo správy systémov? Ak áno, tak by sme ti radi ponúkli skvelú pracovnú príležitosť byť súčasťou našej VNET rodiny...
viac

Si nadšený riešiteľ komplexných sieťových úloh a zadaní? Si znalec zariadení Cisco, Mikrotik, Ubiquiti a čo prípadne nevieš, si ľahko doštuduješ? Si čerstvý absolvent VŠ technického smeru s praktickými skúsenosťami (ideálne) a hľadáš výzvy? Ak sme ťa už teraz zaujali, tak máme pre teba ponuku zaujímavej práce.
viac

Vieš, že si stvorený pre Telco/IT, aj keď ešte nemáš možno reálne skúsenosti z tejto oblasti?  Máš v sebe dravosť obchodníka a nenecháš sa odradiť v prípade neúspechu? Máš ambície vytvárať dlhodobé obchodné partnerstvá s firmami v segmente B2B? Ak áno tak neváhaj poslať CV, máme pre teba skvelú kariérnu príležitosť byť súčasťou našej VNET rodiny, kde sa nudiť nikdy nebudeš.
viac

Si kreatívny a zapálený Python nadšenec a máš chuť sa neustále posúvať ďalej? Máš rád inovatívny prístup a voľnú ruku pri realizácii tvojich nápadov? Neváhaj, pridaj sa k nám.
viac

Ak ťa baví práca v teréne s pestrou paletou aktivít od samotnej prípravy, realizáciu štruktúrovanej kabeláže až po konfiguráciou zariadení, tak máme pre teba skvelú pracovnú ponuku.
viac

Ak ťa baví práca v teréne s pestrou paletou aktivít točiacej sa okolo štruktúrovanej kabeláže, tak máme pre teba skvelú príležitosť naučiť sa mnohé veci do života.
viac