Pridaj sa k nám, podporíme tvoj talent VNET - sme zanietení sme detailisti nevzdávame sa kráčame vpred

Sme VNET a už vyše 15 rokov poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia od garantovaného internetového pripojenia, cez cloudové služby, hosting, hlasové riešenia VoIP až po komplexné služby na doma. V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientské zariadenia v 3 dátových centrách. Disponujeme vlastnou optickou sieťou, ktorá dosahuje viac ako 100 km a my ju neustále ďalej rozširujeme.

Našou silnou stránkou je individuálny prístup, dlhoročné skúsenosti a hlavne silný tím ľudí. Tradične pracujeme vo vysokom nasadení a u kolegov oceňujeme nové nápady a kreativitu. Dobré vzťahy na pracovisku radi podporujeme skvelými VNET akciami, ktoré sú organizované pravidelne aj spontánne.


Spoznaj nás

Do nášho tímu patríš, keď:


 • máš porozumenie pre nikdy sa nekončiace požiadavky klientov,
 • máš plnú hlavu originálnych nápadov,
 • máš chuť neustále sa niečo nové učiť,
 • si tímový hráč,
 • si posadnutý inováciami a novými technológiami,
 • chceš neustále zlepšovať veci okolo seba,
 • si známy pre svoju precíznosťou a zmysel pre detail


Čo ťa u nás čaká:


 • možnosť pracovať so špičkovými technológiami,
 • skvelý priestor na sebarealizáciu,
 • príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť,
 • kolegovia ťa budú motivovať a inšpirovať,
 • zľavy na celé portfólio produktov spoločnosti
 • oddychová zóna so stolným futbalom
 • skvelé raňajky a zábavné firemné akcie


„Stať sa členom tímu systémových administrátorov vo VNETe je rozhodnutie, ktoré zmení a ovplyvní tvoj životný štýl. Je to výzva a z času na čas aj "slušná jízda". Každý z nás sa postupne profiluje a vyniká v niečom inom. Všetkých nás však spája vášeň pre nové technológie, alternatívne prístupy a originálne riešenia, vďaka ktorým môžeme spolu s našimi klientmi rásť.“
Peter VilhanTím líder


VNET kariéra

Hľadáme do tímu

Rád spoznávaš a skúšaš nové technológie a postupy? Si možno ešte študent a rád by si rozvíjal svoj talent, rozširoval znalosti a uplatnil schopnosti v oblasti virtualizácie, cloudu alebo hromadnej správy systémov? Ak áno, tak máme pre teba skvelú príležitosť byť súčasťou našej VNET rodiny, kde sa nudiť určite nikdy nebudeš.

viac

Máš skúsenosti a ideálne aj kontakty v Telco/IT a chceš ich rozvíjať? Chceš kariérne napredovať a máš ambície vytvárať dlhodobé obchodné partnerstvá s firmami v segmente B2B? Ak áno tak neváhaj, máme pre teba skvelú kariérnu príležitosť byť súčasťou našej VNET rodiny, kde sa nudiť nikdy nebudeš.
viac

Si komunikatívna(y) a rád(a) ľudom pomáhaš ? Máš dobrý time management? Vyhľadávaš aktivity, ktoré majú prepojenie tak s obchodom, administratívou ako aj technickým svetom? Je slovo nuda tvojím nepriateľom? Ak áno, tak máme pre teba skvelú pracovnú príležitosť...
viac

Poteší ťa ak tvoja nová práca bude kombináciou činností tak v teréne ako aj pri PC? Vyhľadávaš variabilitu pracovných úloh od samotnej prípravy, realizáciu aj štruktúrovanej kabeláže, konfiguráciu zariadení? Ak áno, tak máme pre teba skvelú pracovnú ponuku.
viac

Si kreatívny a zapálený Python nadšenec a máš chuť sa neustále posúvať ďalej? Máš rád inovatívny prístup a voľnú ruku pri realizácii tvojich nápadov? Neváhaj, pridaj sa k nám.
viac

Si motivovaná(ý) v k lepšiemu výkonu, ak môžeš úlohy dynamicky riešiť? Si rád(a) keď je tvoja práca pestrá a rôznorodá? Si komunikatívna(y) a máš rád(a) ľudom pomáhaš pri riešení požiadaviek? Ak áno, tak máme pre teba skvelú pracovnú príležitosť, kde svoje nadšenie pre kontakt s ľuďmi dokonale využiješ.
viac

Ak ťa baví práca v teréne s pestrou paletou aktivít od samotnej prípravy, realizáciu štruktúrovanej kabeláže až po konfiguráciou zariadení, tak máme pre teba skvelú pracovnú ponuku.
viac

Ak ťa baví práca v teréne s pestrou paletou aktivít točiacej sa okolo štruktúrovanej kabeláže, tak máme pre teba skvelú príležitosť naučiť sa mnohé veci do života.
viac